Menu Zavřeno

Sety pro modelovou železnici

Často byly dotazy, zda by součástí modulu železničního přejezdu mohly být alespoň výstražníky nebo ještě lépe celé závory z produkce AŽD Praha. Nakonec se tedy podařilo navázat spolupráci s jedním modelářem, který jejich výrobu zajišťuje. K dispozici jsou tedy výstražníky a závory AŽD v měřítkách TT a HO. Předem upozorňuji, že se jedná o ruční a náročnou výrobu, takže jejich dostupnost je omezená. Z tohoto důvodu je můžeme dodávat jen a pouze v setu s elektronickým přejezdovým modulem.

K dispozici je tedy sety jednokolejného elektronického přejezdu s infra čidly a párem výstražníků v měřítku TT a HO.

Dalším setem je opět modul elektronického přejezdu,  pár závor AŽD se zabudovaným pohonem, modulem pro jejich řízení – SP 2×1 a sada konektorů s propojovacími vodiči. Pokud by někdo mohl mít potíže se zapojením, mohou být sety na objednávku rozšířeny o kompletní kabeláž, kdy stačí jednotlivé komponenty jen propojit. Cena kabeláže je 280,- Kč bez DPH.

Jednokolejný přejezd s výstražníky se zvukem AŽD ve velikosti TT a HO.
cena pro TT a HO: 1.650,- Kč bez DPH
MANUÁL KE STAŽENÍ

Kompletní set jednokolejného přejezdu se zvukem a závorami AŽD.
cena pro TT a HO: 3.400,- Kč bez DPH
možno přiobjednat kabeláž za 280,- Kč bez DPH
MANUÁL KE STAŽENÍ

Stejným způsobem jsou v nabídce sety s modulem pro osvětlení kolejiště. Jednak set pro osvětlení domečků, kdy je možno si zároveň objednat speciální boxy pro jednotlivá okna domečku. Tyto boxy se vyrábí na zakázku, takže lze vyhovět i náročným požadavkům. Další set je stejný modul osvětlení s lampičkami pouličního osvětlení.

Set LED diod s modulem pro osvětlení domečků obsahuje příslušný elektronický modul a 8 LED vysoce svítivých diod: 4 x žlutá, 2 x teplá bílá a 2 x studená bílá (lze objednat i jiné složení), provedení v analogu nebo DCC.
cena: 610,- Kč bez DPH (analog) / 640,- Kč bez DPH (DCC)
MANUÁL KE STAŽENÍ

Set veřejného osvětlení obsahuje příslušný elektronický modul a 8 lampiček, provedení v analogu nebo DCC.
cena: 560,- Kč bez DPH (analog) / 590,- Kč bez DPH (DCC)
MANUÁL KE STAŽENÍ

Pozn.: Výše uvedené fotografie jsou ilustrační, sety se mohou lišit.